Вашето мнение
#11 Removed user 17.11.2016 15:47
High surf
62 Posts

не бе човек не съм Шерлок но и при двамата ви е едно и също(wasntme) никого не защитавам и прочее(wasntme) а има ли ограничение относно това което е направил или само дрънкаме тука(wasntme)ти си направил март месец и Ботев същото и ревеш сега:x това исках да ти река

#12 Girondins Bordeaux 17.11.2016 16:00
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

разликите са огромни,нямам намерение да спамя в обяснения.ще ти дам една от разликите .никой не ми е развивал футболисти ,преговарях директно за всички футболисти които исках,и мениджъра на Ботев остана много доволен,Кое е нередното?..Всеки играч си има цена -плащам я и си го взимам,и на теб да ти предложа и ти ще продаваш...;) CHELSEA FC ти имаш 11 футболиста от CSMI!....(chuckle)

#13 Myrtle_Beach 17.11.2016 17:10
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Преди години в тая игра имаше караници, разправии, дискусии, предложения, спортна злоба дори...просто исках да видя колко хора ще решат да кажат нещо сега, няколко години по-късно. Колегата (Шумен) не го познавам, знаех Даката (Байерн) само от фейсбук. Направи ми впечатление, че Шумен има 3000 нак.точки, както и един трансфер между двата отбора няколко сезона назад. У мен злоба няма, на 35 години съм, имам семейство, имам много неща, за които трябва да се погрижа... Напротив, възхищавам се на всички тези мениджъри, които успяват да са толкова постоянни, да играят рпс всеки ден, да влизат в точно определени часове. Преди да ви отегча напълно, ще кажа как аз самия се опитвам да взема играчи със специални тренировки (14ки) - търся отбори с голямо ниво на тренировъчен център и на тях предлагам да ми направят тренировки, за които плащам по 200-250 000 на тренировка. За мен е непонятно каква е мотивацията за някой да развива чужд играч и то 2-3 сезона(6 месеца) и после просто да го даде на друг...чакаме още мнения. Между другото, прави чест на Шумен, че ми писа на лично и ми обясни неговата гледна точка.

#14 Removed user 17.11.2016 18:07
Purple power puff
99 Posts

<blockquote><h3>Myrtle_Beach написа:</h3>Преди години в тая игра имаше караници, разправии, дискусии, предложения,
спортна злоба дори...просто исках да видя колко хора ще решат да кажат нещо
сега, няколко години по-късно. Колегата (Шумен) не го познавам, знаех Даката
(Байерн) само от фейсбук. Направи ми впечатление, че Шумен има 3000 нак.точки,
както и един трансфер между двата отбора няколко сезона назад. У мен злоба няма,
на 35 години съм, имам семейство, имам много неща, за които трябва да се
погрижа... Напротив, възхищавам се на всички тези мениджъри, които успяват да са
толкова постоянни, да играят рпс всеки ден, да влизат в точно определени часове.
Преди да ви отегча напълно, ще кажа как аз самия се опитвам да взема играчи със
специални тренировки (14ки) - търся отбори с голямо ниво на тренировъчен център
и на тях предлагам да ми направят тренировки, за които плащам по 200-250 000 на
тренировка. За мен е непонятно каква е мотивацията за някой да развива чужд
играч и то 2-3 сезона(6 месеца) и после просто да го даде на друг...чакаме още
мнения. Между другото, прави чест на Шумен, че ми писа на лично и ми обясни
неговата гледна точка.</blockquote>
няма какво да коментирам(bow) (bow) (bow) уважение и респект (bow) (bow) (bow) (handshake) (handshake) (handshake)

#15 StrikerCity 17.11.2016 18:20
StrikerCity
79 Posts
Since 31.01.2011

ФК Шумен си е стар тарикат, който лично аз изтипосах тук може би преди година вече и админа го наказа, върна му всичките меко казано "приятелски" трансфери, глобичка и точки.., наказания които очевадно не дават резултат и пича продължава да си мисли, че е много силен като играе по втория и третия начин! Тогава бяха заедно с него още 2-3 отбора по веригатам сега гледам и не вярвам на очите си, че отново има тема за него и 20 човека ще му обърнем внимание на мошеническите изпълнения...

#16 Removed user 17.11.2016 20:53
Daredevils
329 Posts

Аз по този начин си купих вратаря от челси пусна му 3 тренироеки и му платих 75 левро за това плюс цената са която сме се разбрали и аз не виждам нищо лошо в това стига офертата да отговаря реално на цената на играча .Ако не отговаряше и после имаше обратна продажба на стари играчи на максималната цена тогава щеше е наказуемо !!! Има левро дава ги !!!! Това си е негова работа и аз искам друг да ми помпа играчите но нямам толкова левро !!!

#17 Myrtle_Beach 18.11.2016 05:17
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Не знаех,че има толкова много колеги, които "помагат" със специалните за по един вип код...далаверата е голяма - 1 код 30 левро, 25 за специална 5 в джоба, след 200 години ще имаш достатъчно да си направиш и своя отбор що годе добър.

#18 Removed user 18.11.2016 09:26
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Доростол 2003 написа:</h3>Аз по този начин си купих вратаря от челси пусна му 3 тренироеки и му платих 75
левро за това плюс цената са която сме се разбрали и аз не виждам нищо лошо в
това стига офертата да отговаря реално на цената на играча .Ако не отговаряше и
после имаше обратна продажба на стари играчи на максималната цена тогава щеше е
наказуемо !!! Има левро дава ги !!!! Това си е негова работа и аз искам друг да
ми помпа играчите но нямам толкова левро !!!</blockquote>
FC United е много прав за доверието между двама менижъри(y) знаеш как беше при нас имаше доверие и вратаря ти отиде там където му е мястото(handshake) второто:ако не бях да ти го запазя -знаеш какво щеше да стане ,14-ка СТ с 3 спеца ,всеки ще заложи(y) но мисля че тук админа трябва да се произнесе и да уточни тези работи...може ли друг отбор да ти развива играч,трябва ли да има запазени играчи ,проблема със СТ-тите нямаш право на повече от 5 ама играта ти го позволява и хиляда други работи и пр. защо трябва да плащам данък левро като имам агент-това е рекет за мен

#19 Removed user 18.11.2016 17:58
Us
463 Posts

Докато има балъци,ще има и тарикати.Така е било,и така и ще бъде. (beer)
(beer) (beer)

#20 StrikerCity 18.11.2016 18:56
StrikerCity
79 Posts
Since 31.01.2011

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>От няколко сезона следя този отбор,защото исках да купя футоблисите от който е
изграден преди да ги вземе той.Най -интересното е че тези футболисти той ги
преотсъпва на даден отбор (например Интернационале) който ги развива до
ента-степен и разбирасе -играча е запазен за ...познайте кой...колкото до това
че е изграден с много левро....колега следях офертите и никъде не видях такова
левро...още повече че имаше доста по-добри оферти от твоите.Включително и аз
имах готовност да дам минимум 150 левро на играч ,но истината е че всичко се
решава под масата...Много ми е чудно и отбора който ти разви футболисите как
така дава 250 левро за спец.тренировки на един футболист и после да ти ги даде
на загуба ??...и тем подобни въпроси...но това е работа на друг човек.Правилата
са за всички ,ясно е че ще спечелиш ЛС жалко е че си избрал този път.Успех</blockquote>

Присмял се хърбел на щърбел! Твоят отбор се следи от няколко години, а не сезона! Още от 2013 година си цъфнал и вързал, но като излезе тема за нередовни трансфери си първи да коментираш?! Тъжно и гнусно поведение! И ти като доста други пишман мениджърчета тарикатчета си се разминавал винаги с накзания, защото админа го няма никакъв (както катаджиите в реалния живот..или ги няма, или стоят на съседната улица, но никога там, където стават нарушения постоянно), така че не се напъвай да коментираш другите, а погледни в своята паничка!